Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoftot szeretnék venni....

Airsoftot szeretnék venni. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Hát nekem sokan azt mondták, hogy MP5, de én nem tudom. Egyébként mesterlövész fegyót szeretnék venni, de az nem kezdéshez való. Nem szeretnék nagy összeget ráfektetni. Max 40000 FT-t! Segítsetek
2013. máj. 5. 16:44
 1/3 anonim válasza:

Mesterlövészkedni valóban nem ajánlatos a kezdő játékosoknak, talán kijelenthető, hogy az a legnehezebb szerepkör. Izgalmas észrevétlenül sunnyogni, de pont ezért izzasztó is, nomeg előfordulhat olyan szituáció, amikor nem is szabad lőni, csak megfigyelni, felderíteni kell az ellenséges tevékenységet.

Első fegyver választása során, ha megvan a keret, akkor válassz szimpátia alapján, amelyik jobban tetszik. Sokan vásárolnak kezdésnek az AK-családból, azok is megbízható, tartós jószágok. Illetve többen választanak még a már említett mp5 és g36 variánsai közül első "társat". Az M-szériák már a meghatározott pénzösszegen túlmutatnak, így azokat csak zárójelben említem. M4, M16, M14 a legnépszerűbb közülük. (Jómagam egy DBoys M4 boldog tulajdonosa vagyok, már több, mint három éve)

Ha van airsoftos ismerősöd, haverod, érdemes elkérni a fegyverét, megfogdosni, megnézni, párat lőni vele, hogy el tudd dönteni, neked kézre állna-e egy olyan pukkantó. Vagy akár menj el egy környékbeli játékra, tudakolódj a többi játékostól, a fegyverükről, tapasztalataikról, örömmel fognak mesélni, segíteni. (legalábbis mi biztosan, nálunk így szokott menni :) )

Végül pár link, illetve cikk:

[link]


[link]


[link]


[link]


www.airsoftcentrum.hu/shop_products/784/jg-g36c


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JG G36C / G36K. KB. 30000 egy ilyen fegyver.
2013. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) És egyébként van airsoftos barátom akit ismerek :)És annak 2 fegyvere van és már játszottunk ilyen meccset,mely 1v1 volt és úgy fejbe kaptam, hogy sokág ott maradt a nyoma.
2013. máj. 10. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!