Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves lány budapesten hova...

13 éves lány budapesten hova tudna elmenni bulizni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 22:53
 1/8 anonim válasza:

Sehova! Mert egy 13 éves lánynak még nem kell járni bulizni se piálni (ha azért akarsz menni). Én is 13 éves lány vagyok és nincs rá szükségem ilyen korban hogy járjak bárhova is bulizni. A mostani korosztály elvan b*szva de ha te is közéjük tartozol hát akkor már nem tudok segíteni rajtad...

13/L

2013. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sehova! Maradj otthon és nézd a minimaxot.Az való még neked.
2013. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mxxx válasza:
konyhába! ;)
2013. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne menj sehova! Ezeknek mindig rossz vége van. Rendezz egy pizsipartit a legjobb barátnőiddel, tartsatok Twilight-maratont, vagy akármit. Sokkal jobban fogjátok érezni magatokat, mint a budapesti szórakozóhelyeken egy rakás részeg füves paraszt között. Ha meg egy fiúnak akarsz ezzel "imponálni", akkor hidd el hogy a normális fiúk nem csípik a 13 éves bulipatkányokat. Nem olvastad a Szent Johanna gimit?? ;)
2013. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszótérre!
2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek Nobodyval! :DD Én is 13 éves vagyok, és szerintem sincs semmi keresnivalód ennyi idősen BP-n! Főleg nem EGYEDÜL! Inkább tarts a barátnőiddel pizsipartit és chatroulette-ezzetek! :D
2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#2 komoly???????????
2015. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a #3 a legjobb
2015. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!