Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a képeket...

Miért nem tudom a képeket feltölteni?

Figyelt kérdés
A blogspot.com oldalra nem tudok képet feltölteni, már egy hete nem engedi. Nem tudom mi lehet vele, gondoltam megkérdezem itt, hátha tudtok segíteni! Nem ír ki semmit, csak egyszerűen nem tölti fel... URL- címről viszont engedi, de azért az macerásabb...

2013. máj. 4. 17:55
 1/2 infomoly ***** válasza:
Nagyon sokat én sem tudok erről. Azt olvastam, hogy próbáld Google Chrome-mal, vagy pedig html nézetben feltölteni a képet. Vagy nem tudom az számít-e, hogy milyen régi a bloggod és mennyi kép van rajta, mert van egy max. mennyiség, amit tárol a google és lehet, hogy tele van? Próbáld máshová feltölteni a képeket és onnan belinkelni. Van elég sok ingyenes képtárhely a neten... Photobucket, Minus.
2013. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már megoldódott a probléma.. Vagyis mondhatni. Nagyon lassan, de fel tudom tölteni a képeket. 18 darab képet töltöttem fel kb. 3 óra alatt. :D Elég furcsa, mert eddig mp alatt feltöltődtek... Nm hiszem, hogy tele lenne a tárhely, bár valóban elég sok képet töltöttem fel egy év alatt. Megkérdeztem egy szintén blogspot.com-os ismerősömet, és azt írta, hogy neki már egyszer betelt a tárhely, de azt ki is írta neki.. Nekem pedig semmi, csak lassú! Hát.. mindegy, a lényeg, hogy végül is fel tudtam tölteni. Lehet, hogy megpróbálom majd Chrome-on is!
2013. máj. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!