Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi mennyibe kerül a Balaton...

Mysterystudent kérdése:

Mi mennyibe kerül a Balaton Sound-on?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sörre, kajára, piára stb. Illetve mennyi pénzel induljak el a 4 napra!

2013. ápr. 29. 19:12
 1/3 anonim válasza:
A Sound a legdrágább fesztivál itthon, egy sör 500-600 forint volt tavaly és 4 dl, tömények 900-tól felfelé és 4 cl kiszerelésben árulják. A kaja megint nem olcsó, hot dog 600-800 és nem hiszem h 1 elég lenne. De attól függ hol szállsz meg, kijársz-e boltba kajáért nappal, esetleg piáért is, mert vannak abc-k a környéken, bár azok is drágábbak, mert egyrészt Balaton, másrészt Sound. Szerintem napi nagyon minimum 5000 forint biztos kell, de te tudod mennyit iszol meg eszel.
2013. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. máj. 19. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzőt meg tudom erősíteni. Viszont voltak olcsó helyek is. Pl. én vettem bent egy kb 30cm-es GYROS-t 950ért.

Annyira nem vészes a dolog, hiszen a soundtól kb 15percre van egy bolt, ahol nem olyan drágák az italok, kaják. pl. egy üveg dollár Whiskey volt 2500Ft kb.

2013. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!