Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Salsát szeretnék tanulni, de...

Salsát szeretnék tanulni, de nincs táncpartnerem, melyik típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy működik ez,ha nincs partnerem akkor is elmehetek társastáncra? Vagy az úgy ciki?Oda sok furi magányos pasi megy?Mert én lány vagyok, és nem szeretnék azért akárkivel táncolni..
2013. márc. 18. 12:26
 1/1 anonim válasza:
Mehetsz egyedül is, mert folyamatos párcserével dolgoznak a tánciskolák, így mindenki tud táncolni. Anno én is egyeüdl mentem, én 2 éve táncolok kubai salsát. A fiúktól ne félj ( bár az elején én is rágódtam ezeken) De egyébként általánosságban az intelligensebb, értelmesebb férfiak járnak oda. És persze a salsa megköveteli az udvariasságot!!! Nálunk nagyon jófejek a fiúk, iszonyú jó a csapat. Persze külsőre lehet, hogy nem néznek ki jól mindannyian de szerintem ez itt nem is számít :) Bár nálunk akad pár eléggé szemrevaló pasi ;)
2013. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!