Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó programokat egy 14...

Tudtok jó programokat egy 14 éves bulijára? HELP!

Figyelt kérdés
ottalvós bulim lesz, kéne pár prgoram. PLS twister, üvegezés, sörözés meg hasonlókat ne írjatok, ismtélem 14 vagyok. Az esti horros vagy vígjáték beiktatva! Velem együtt 6 lány lesz, szülők otthon. OTTHON les za bulim, nem megyünk sehova :/ Kéne vmi jó kis játék, ami nagy poén! 13/L

2013. márc. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Meséljetek rémtörténetet.. :D activity..
2013. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

most akkor 13 vagy 14 vagy??nekem is volt már ottalvós bulim,de akkor a szülők nem voltak itthon,és kisebb nagyobb bakik is jöttek...:/ (elvileg összesen öten lettünk volna,de közben az osztályból megtudta egy fecsegős lány,hogy lesz nálunk buli,és este hatra az egész osztály plusz még pár személy is a házunk előtt állt,és várakozott..naigen,elég gáz volt,de végül átalakítottunk pár dolgot,és minden meg lett oldva)


hát filmezésen kívül dumáljatok,meséljetek rémtörténeteket,üvegezzetek (de csak rendesen,normálisan),bömböltessetek zenét,karaokézzatok,énkeljetek...ennyit tudoki mondani ;) :) remélem jó bulid lesz! ;) :)

14/L

2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Karaoke, zenehallgatás, táncverseny, Amerikából jöttem..., Ország-város, Activity, szólánc, palacsintasütés, fodrászkodás.
2013. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
üvegezés.. 14 vok és az üvegezés epic!!
2013. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébként 13 vagyok és 14 leszek...nekem ez már 14 éves buli :$
2013. márc. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!