Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozom, mit csináljak?

Unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szörnyű idő van kint:esik a hó és hideg van.Bent pedig nem tudok semmi érdekeset csinálni.Ráadásul a szüleim is itthon vannak és folyton idegesítenek,hogy takarítsam ki a szobám,tanuljak stb.Persze az nem érdekli őket hogy kitűnő tanuló vagyok és folyton tanulok és most végre szeretnék kicsit pihenni...Szóval nagyon unatkozom és a hasam is fáj...Mit csináljak szerintetek?

2013. márc. 15. 08:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ohh,elfelejtettem leírni,hogy 14/L.
2013. márc. 15. 08:55
 2/2 randomgirlLOL válasza:

(Hasonló helyzetben vagyok: nagyon jó tanuló, de a szülők így is nyaggatnak xD).

Keress egy könyvet, olvasgass, nézz tévét, vagy csak netezz. Nos, ezek nyilván az alapvető dolgok.

Írj naplót, gondolkozz, vagy ha van valami állatod, játssz velük. Miért ne hívnád át a barátaidat? :D Olvasgass magazint, ilyesmi... :D

2013. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!