Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anime, MondoConosok! Szerintet...

Anime, MondoConosok! Szerintetek hogyan? (lent)

Figyelt kérdés
nyah...kezedem ez elejével :"D kb.egy hete tervezem h készítek cosplayt.. megtudtam eközben h lesz MondoCon áprilisban..úgy pénz szűkében vagyok szóval ha most tavasszal elmegyek MondoConra akkor csak cosplay nélkül tudok menni.. mit tanácsoltok? mennyek most cosplay nélkül és majd nyáron bepótolom vagy nyáron elmegyek cosplayyel? :/

2013. márc. 13. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod hogy ott akarsz-e lenni, sose csináltam még cosplayt, de minden mondoconon ott vagyok, nekem nem hiányzik hogy beöltözzek, enélkül is jó buli.
2013. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos beöltözni , általában mindenki valami tömeg shounen karakternek öltözik be és szinte csak az van . Ha beöltözöl legalább egyedi legyél , amúgy egyik lány ismerősöm 2000forintból olyan cosplay-t csinált állam leesett , igaz ő hobbyból varr , de azt mondta hogy nem volt sok idő , ha értesz hozzá ajánlom mert 1/20ad annyi pénzből kijön :D
2013. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD mondjuk nekem mázlim van a varrással mert egyik barátnőm testvérének az osztálytársa divattervező akar lenni és megvarr akármilyen ruhát.. am nem akarok olyan tömeg cosplayt én se amnesiából szeretnék Heroine cosplayt..körülnéztem ma délután ilyen textil boltokban és olcsón találtam anyagot szóval lehet meglesz de ha nem az se baj mert még ott van a nyár is :)
2013. márc. 13. 19:22
 4/9 anonim válasza:

aaa ezaz gyüljünk csak Conra.. Na szóval.

Én is így voltam az Őszi connal, nem volt ötletem se pénzem, ezért összedobtam egy Neko-t , mégis annyian fotóztak, mintha nem láttak volna még ilyet. És egy fillérembe nem került. :)

Amondó vagyok ha megteheted, NE HAGYD KI A CONT SEMMIÉRT SE!!!!!!


Íme a "cp" : (Jobboldali kis fekete akármicsoda volnék én)


[link]

2013. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is megyek , de van egy olyan érzésem hogy egy rakat 12 éves befog öltözni ratykiritonak..
2013. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. komizó jól sikerült nagyon... mennyiből dobtad össze? xd
2013. márc. 15. 19:39
 7/9 anonim válasza:

Oda írtam hogy egy fillérbe se.

90centis cicafarkat varrtam egy hosszú csíkból és teletömködtem vattával , kötöttem rá egy masnit és balra el.

A felsőm egy sima fekete pulcsi, a nadrág is egy egyszerű tréninggatya, a lábszármelegítő egy sima kínais , a füleket meg melltartótömésből . Mivel úgy se használok, erre meg tökéletes volt.(Kínaiba 100Ft/két db ) (veszel egy feketét és egy fehéret 200ft .. )

10 perc a két fül. ^^ és levehetős a hajpántomról .

Így néz ki , és egy kis lyukat hagytam rajta ->>


[link]

2013. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
> viszont ha jössz akkor feltétlenül találkoznunk kell ha mást nem egy Hug erejéig (írj egy üzit ha benne vagy ._. )
2013. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó cosplay lett!^^ Azt a Nnoitrát én is lefotóztam!:D


Cp nélkül is buli,nehogy kihagyd!!!Nekem úgy volt,hogy lesz L cp-m,de nem tudtam parókát szerezni,szóval hanyagolva lesz...:/ De attól még megyünk bandázni! ;-)

2013. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!