Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdekelne ez a blog?

Essz terr kérdése:

Érdekelne ez a blog?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem.Naponta vagy kétnaponta írok új részt.Ti olvasnátok? [link]

2013. febr. 27. 15:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál hozzászólást.Igaz még van mit javulnom,mert még csak most kezdtem de,de ettől függetlenül úgy gondolom hogy nem a helyesírást kéne figyelni,hanem a történetet.Köszönöm.
2013. febr. 28. 16:52
 12/12 Kata 2000 ***** válasza:

Ne a helyesírást? Nagyon, nagyon fontos, hogy egy blog helyes, érthető, átlátó legyen. Ez is hozzátarosik. De az egy dolog, hogy ezt te nem veszed számításba. Vannak pl. olyan emberek, akik a harmadik hiba (bármilyen hiba) után lekapcsolnák a blogodat.

Akkor más: a rózsaszín pöttyös blog azt sugalja, hogy egy kis vattacukor történetet olvashatsz itt el. Lehet, hogy a sablont nem fogod megváltoztatni, de azért tudd, hogy nem ideillő. Választhattál volna olyan színt, amit a többség bír.

És a betűtípus azt kelti bennem, hogy a szöveg mindjárt elfutni kíván, ami nem jó, mert akkor az jön ki belőle, hogy rossz a térténet, vagy amiről írsz.

Az én szememet a puszta blog látványa bánt. Nem azért mert olyan szörnyű, hanem azért, mert fárasztó a szemnek. S képzeld el, akkor egy rossz szemű el se tudja olvasni a szöveget.

És közben túl egyhangú is. Olyan dolgokat akartál feldobni, amit nem lehet, viszont amin lehet változtatni, színesíteni, azt hagytad úgy ahogy van.

2013. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!