Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért úgy vannak kihegyezve a...

Miért úgy vannak kihegyezve a mai reklámok többsége, hogy pl bútort vagy mosogatószert reklámoz, mégis a háttérben Imac tv van, az asztalon Macbook Pro, a csaj kezében meg Iphone?

Figyelt kérdés
Jól látom, hogy arra van kihegyezve másodlagosan az egész, hogy hiába mosóport akarnak eladni, de közben tudatosan próbálják a vevőt manipulálni, hogy ha nincs Imaced, Iphoneod, akkor kevesebb vagy, mint a többi ember. Vagyis irány a bolt és vegyél 150 ért ilyen telót stb. A tinik meg ezt be is veszik?
2013. febr. 24. 20:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Mutatnál egy ilyen reklámot? Kíváncsi lennék rá. De amúgy ez butaság, hogy azért mert valakinek nincs Iphone-ja kevesebb mint a többi ember :D Aki ezt elhiszi, nincs a helyzet magaslatán. Nekem van Iphone-om, de amikor nem volt, akkor sem éreztem magam kevesebbnek, és most Iphone-al sem érzem magam többnek.
2013. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ennek rengeteg köze van a randizáshoz, igen.
2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a "média mossa az agyad"-at skandáló zombik.
2013. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy van köze, ahhoz, hogy a pénzes család a jó család, aki nem olyan, azzal ne állj szóba.
2013. febr. 24. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

> mégis a háttérben Imac tv van, az asztalon Macbook Pro,

> a csaj kezében meg Iphone?

Én még nem találkoztam ilyen reklámmal.

Linkelj már be egyet légyszíves!

2013. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak egy példa volt, de olyat láttam már, hogy Iphone volt a kezében és Imac volt az irodában. Épp ma láttam. Valami joghurt reklám volt. De teljesen mindegy, csak példa volt.
2013. febr. 24. 20:42
 7/7 anonim válasza:
0%

csicska iphone... az egy éritőképernyős törlő rongy volt a samsung gyártotta hoppá hopáá.Össze gyüjti az adatokat a koszról és zenévé konvertálja!! (mert csak)

meg lehet rajta facebookozni a házi asszonyoknak.

2013. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!