Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lemondasokkal jar az...

Milyen lemondasokkal jar az ha szinesz leszek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban az akarnál lenni, akkor nem ragadtál volna le ennél a kérdésnél.
2013. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , valoban az akarok lenni es barmi lemondassal jar nem azert kerdem h ne legyek az hanem csak kivacsisagbol mert egy masik kerdesnel egy olyan hozzaszolast olvastam amiben az allt h szinesznek lenni sok lemondassal jar , es kivancsi voltam h kb mikkel ! De akarmi is legyen az ugyis szinesz leszek! NYUGI NEM EZEN MULIK!
2013. febr. 17. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen színész leszel.

Ha csak sima színházi színész, nem országos ismertséggel, akkor inkább az időbeosztásod lesz elég össze-vissza, mivel a próbák és az előadások miatt kevés szabadidőd lesz, tervezni saját programot nagyon nehéz lesz emiatt illetve, mivel az ünnepek alatt is vannak előadások, ezért a karácsonyt, szilvesztert is a színházban fogod tölteni.

A külsődet nem változtathatod meg drasztikusan illetve a színház beleegyezése nélkül, mivel alkalmazkodnod kell a futó darabokhoz.

Ezek első hallásra nem tűnik olyan tragikusnak, de ha ezt éveken keresztül csinálod, akkor elég kellemetlen tud lenni.


Ha híres(ebb) színész leszel,a fentiek mellett még számolj a magánélet teljes hiányával.

2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem , koszi!
2013. febr. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!