Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Makettezők segítségét várom?

Makettezők segítségét várom?

Figyelt kérdés
Gyertya viaszból kifaragva vagy gyurmából megformálva akarom elkezdeni a műveletet. Azután belerakni egy dobozba és teleönteni gipszel. Kiolvasztani a viaszt gondolom könnyen kitudom..de a gyurma is kifolyik..nem kormol, füstölög? A lényeges ami ezután jön, hogy a gipszformát mivel is töltsem ki? Van olyan makett anyag amit olvasztani önteni lehet és keménnyé szilárdul? Valami műanyag féleségre gondoltam de az lehet beleragad.És persze olyan anyagra gondoltam amit nem kell több száz fokra hevíteni..még itthon is megoldható legyen. De más megoldásokat, segítségeket is várok. Előre is köszönöm!

2013. febr. 15. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Itt sokféle leírás van - nem csak ez a cikk -javaslom, hogy ittk utagodj, megleled a választ. Sokkal jobb ez, mind ide írni néhány soros váalszt. Amúgy én is a műgyantát javaslom.


[link]

2013. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!