Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyetemi farsangi bulira...

Colchicum10 kérdése:

Egyetemi farsangi bulira szeretnék rabruhát kölcsönözni! Kölcsönző Bp-n vagy környékén?

Figyelt kérdés
Szal rabruha kellene, de nem akarok nagy költségekbe vergődni... ha valaki tudna vmi olcsó kölcsönzőt akkor kérem adja meg a címet. Gondoltam arra is, hogy turkálókban is össze lehet szedni ilyen jelmezt hiszen csak csíkos felső és nadrág kellene na meg vmi sapi is, de az elhanyagolható :D

2013. febr. 5. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lazán vennék vagy két lepedőt és megvarrnám, csíkokat te is festhetsz rá, egy gumis derekú nadrágot és valami pólót pedig bármelyik talpraesettem csaj, anya, nagyi összedob, nem kell túl cicomázni úgysem. :) Így tényleg nem lenne drága, kölcsönzőkben nem vagyok otthon, de szerintem kicsi az esélye hogy találsz magadra való rabruhát. Na meg mennyivel kreatívabb, ha te hozod össze :)

Azért valami láncon köss a lábadra egy ólomgolyót (lufit) is! :D:D

2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!