Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a hülyeség a Kinder...

Mi ez a hülyeség a Kinder reklámokban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van mostanában ez a Kinder Maxi King reklám amiben a szereplő minden sz-ron keresztül megy és a végén benyögi, hogy "na pont ilyen a Kinder Maxi King, legalábbis nekem" Ezt miért mondja a végén hogy legalábbis nekem?

Meg a másik az a másik fajta Kinder csoki amiben azt mondjá hogy " ez mindig bejön? Igen, a főétkezések között" És ezt többször is mondják.

Miért mondják benne hogy a főétkezések közt? Miért nem elég hogy annyit mondanak, hogy "ez mindig bejön? Igen" Vagy a másikba ahelyett hogy "pont ilyen a Kinder Maxi King, legalábbis nekem" helyett hogy "pont ilyen a Kinder maxi king". Minek tesznek hozzá ilyen kommentárokat?

Vagy attól félnek hogy beperlik őket mint az a bolond öregasszony Amerikában aki azért perelte be a mikrógyárat mert nem volt ráírva hogy nem lehet benne macskát szárítani? Miért gondolom? Mert ha nem mondják hogy a főétkezések között akkor azt hiszi a sok h.lye hogy ha egyet megeszik naponta mást már nem is kell ennie? Vagy miért van ez?


2013. jan. 29. 14:28
 1/1 anonim válasza:
Igen nagyabol azert hogya gyereknek ellehessen mondani hogy : EGYSZER EGYEL NORMALIS KAJAT B@SZOD UTANNA EHETSZ KINDERT!!!!!
2013. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!