Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki az airsoftmagyar...

Ismeri valaki az airsoftmagyarország oldalát? Www.Airsoftmagyarorszag.hu Hol található ez a bolt helyileg, melyik városban? Megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés
szeretnék rendelni, de telefont nem veszik fel. emailra nem válaszolnak.

2013. jan. 28. 15:42
 1/5 anonim válasza:

Én már rendeltem tőlük, és e-mailbe kommunikáltunk előtte a vásárlás után pedig mobilon beszéltünk...

Az üzlet pedig Szlovákiába található. Nekem semmi problémám nem volt velük, korrektek voltak. (ez kb fél éve volt)

2013. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem miulyen messzire szálították neked a cuccot? mert én elég messze lakok elvileg tőlük. és ugye nem postázhatnaak fegyvert.. így futárral küldik..
2013. jan. 29. 15:21
 3/5 anonim válasza:
az ország közepén élek... :) kb! Azt nem részletezem hogy hogy jutott el hozzám, mert nem tudom ki vagy, és az ő üzletüket, mivel korrektek voltak velem még véletlenül sem akarom rontani. A lényeg hogy nem véletlenül van szlovákiába a cég... de erre majd ők is válaszolnak ha fel tudod venni velük a kapcsolatot. (nekem egy nap után válaszoltak az első emailre)
2013. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt jutott el hozzád a rendelt dolog? írtam privát üzenetet!
2013. jan. 29. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap előtt este feladtam a rendelést. ma megérkezett a fegyverem!. teljesen megbízhatóak, :)
2013. jan. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!