Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ez a távcső?

Milyen ez a távcső?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 16. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél megtudni? Egy ilyen rövidke kérdésre sok értelmeset nem lehet írni. Tudok mutatni neked 600 ezer forintnál drágább távcsövet is. Ahhoz képest ez gagyi.

Kispénzű alkalmi turistának elmegy.

2013. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy jól működik-e a zoomja,

hogy több év kirándulás után is távcső marad,

vagy arra, hogy éles-e a képe

2013. jan. 23. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit hozzátenni az elsőhöz. Mint írtam, kispénzű turistának elmegy. Noname kütyü, olcsó alapanyagokból.


A 21x-es nagyítás ebben az árkategóriában csak valami bóvli lehet. De milyen célra kellene ilyen?


Mutatok egy listát:

[link]


Ha belül szeretnél maradni a 14 ezer forinton, ezzel szerintem sokkal jobban jársz:

[link]


3 év gyári garancia van rá, s nagyon jó márka

2013. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért utánanéztem, és a távxcső amit mondtam, annak a cégnek nagyon drága csillagász távcsövei vannak, amit ti mondtatok, az egy névtelen gyártó
2013. jan. 27. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint a Yukon? Viccelsz? A Celestronnak valóban vannak csillagászati távcsövei is. Ez igaz.
2013. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!