Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Online lehet valahol Death...

Online lehet valahol Death Note-os füzetet rendelni?

Figyelt kérdés
Nézegettem, már pár hozzászólást más témákhoz, de semmi konkrétumot nem találtam, valamint neten is hiába keresgéltem, aki esetleg tud valami oldalt, az linkelje! Előre is köszönöm!

2013. jan. 13. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy eléggé fontos lenne, hogy a szabályok is benne legyenek! A nevek nem fontosak, de nem baj ha van benne.
2013. jan. 13. 22:53
 2/3 anonim válasza:

itt lehet rendelni:

[link]

2013. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor, tehát magára a füzetre gondolok, ami benne van a mangában / animében. Bár ez a hozzászólásom után szerintem eléggé érhetővé vált, lásd: "szabályok is benne legyenek". Tehát magát a halállistát, fekete füzet, rajta Death Note, valamint az első pár oldalon található szabályok, "How to use it" fekete lapjai. Minden esetre köszi, hogy próbáltál segíteni.
2013. jan. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!