Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: a pécsi, vagy...

Melyik a jobb: a pécsi, vagy a balatonfűzfői kalandpark?

Figyelt kérdés

Melyik szebb, árban melyik éri meg jobban, hol van több minden, stb. Olyanok válaszát szeretném kérni, akik próbálták már. Annak is örülnék, ha olyanok írnának, akik legalább az egyiket próbálták már, és megosztanák velem a tapasztalataikat. Esetleg másik hasonló élményparkról is szívesen olvasnék.

Köszi


2009. aug. 28. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2 éve voltam a pécsiben, az nagyon jó volt. Az árára nem emlékszem, mert jutalom kirándulás volt, és a sulim városának az önkormányzata állta.

Nagyon szép, nem csak a kötélpálya van ott. Vannak ott trambulinok is. (Nem tudom, hogy még meg vannak-e) Volt ott bob is. Az is nagyon jó.

A balatonfűzfőit nem ismerem, de van egy Csillebércen is. Ott idén májusban voltam, szintén jutalom kiránduláson. Az is nagyon jó volt. Szép és sok pálya szakasz van.

Én ezt a kettőt tudom neked ajánlani.

Nem tudom, hogy mennél, családdal vagy haverokkal, de a pécsin biztos van ( a másikra nem emlékszem, erre is csak azért mert az egyik b.nőm alacsony) magasság szerinti. 150 cm alattiaknak van egy külön pálya szakasz. A nagyobbaknak jobb, mert izgalmasabb, és kb. 10 méter magasak:)

Remélem tudtam segíteni

2009. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!