Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a szülinapomon?

Mi legyen a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Októberben fogom a 15. életévemet betölteni,és eszembe jutott hogy kéne valami buli jellegű dolgot szervezni.


A barátaim mind alkoholizáló állatok,szóval valami pia kellene bele.


Valami tánc és zene is,mert szeretek táncolni.


Ti mit javasoltok?:D


2009. aug. 27. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát tök jó partyt lehetne szervezni 15 évesen, vicces kis játékokkal stb., de le se írom az ötleteim egy ilyennek, aki így áll a dolgokhoz. Rúgjatok be mint az állat, aztán mindegy mit csináltok, mert másnap se kép se hang. Gratulálok a mentalitásodhoz.
2009. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy be akarok rúgni mint az állat?:(
2009. aug. 27. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem is jó buliban inni, de nem kell túlzásba vinni. Én 2 doboz sört szoktam inni, hogy ne legyek feszült, ennyi az egész, utána monjduk szívesen twisterezik mindenki, akármennyire gáznak tartotta is elötte, mert igazából jó poén ám. :-DD Én a helyedben vinnék Lap-topon zenét, de a gépet lezárolnám közben, nehogy az legyen, mint nálam volt, hogy mindenki betódult a gép elé, és ott ültünk egész este. Lehet egyéb játékokat játszani, csak fantázia kell. Nem csak a "bebaszásból" áll egy buli, hanem a sok röhögésről, pörgésről, stb.


dx

2009. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,a Twister jó ötlet:) Amúgy én arra gondoltam hogy vennék egy üveg pezsgőt és szépen igazságosan elosztva meginnánk (elvileg négyen-öten vagy még többen lennénk):D
2009. szept. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!