Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történik ha elrontjuk a...

Mi történik ha elrontjuk a billentyűzárat a 30 másod perces várakozás után?

Figyelt kérdés
Androidos telefonról beszélek és hogy ha elrontjuk várni kell 30 másodpercet meg hogy ha azután és az után és az után....

2013. jan. 1. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó sokat kell várni. Elfelejtetted a feloldást?
2013. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem csak kíváncsi voltam
2013. jan. 2. 15:15
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer elfelejtettem és vagy 10x engedte a próbálkozást mármint 30mp et vártam vagy 10x ugye elég sokszor elrontottam gondolhatod.aztán be kellett jelentkeznem a google fiokommal (ebbe az volt a vicces h fél éve minimum automatikus bejelentkezés volt ) aztán ha az se megy elvileg a mobilüzletedben (ahol vetted ) valahogy megoldják cswk kell hozzá valami papír. Nekem szerencsére le volt irva véletlenül az adatok es fel tudtam oldani. Szóval ird le a fiokod es a jelszavad is jól jöhet később :) (ha még nem volt baj majd lesz ne aggódj )
2013. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!