Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért vasn az hogy valaki aki...

Miért vasn az hogy valaki aki egyszer megnyert egy rajzversenyt az ha rajzol egy gagyi virágot hanyatt kell tőle esni, de ha én rajzolok vagy festek egy sokkal komolyabb dolgot akkor azt meg csak egy "tök jó"-val el kell intézni?

Figyelt kérdés

Az én tehetségeimet miért nem ismerik föl? már többen mondták hogy szépen rajzolok/festek és hogy nagyon hatásvadász videokat csinálok.

Nem igazság tök jó videoim vannak (ilyen music videok) az az egy dolog amiben jo vagyok,és senki nem méltat a családomon kivul egy kicsit komolyabban valami dicsére3tben,elismerésben..ELEGEM VAN HOGY EGYKÉT EMBER RAJZOL EGY VIRÁGOT ATTOL HASRA KELL ESNI,de ha én rajzolok egy portrét vagy festek egy tájképet azt csak szimplán meg kell dicsérni!!! Velem van a baj??



2012. dec. 28. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
ja még annyi a lényeg hogy én többet érek mint amennyit hisznek rólam!! és TÖBB ELISMERÉST AKAROK mivel szerintem megérdemlem.Ha jó vagyok valamiben akkor miért szar le mindenki??
2012. dec. 28. 13:33
 2/4 anonim válasza:
Talán jelentkezz versenyekre,vagy olyan helyekre ahol megismerhetnek,nyerj elismerést ilyen helyeken,ha tényleg jól csinálod a dolgod akkor biztos sikered lesz.Netán tedd fel a világhálóra,onnan biztos kapsz ha tényleg jó..
2012. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen en is gondoltam a versenyre de videiverseny? Letezik egyaltalan olyan? Es mi a neve? Youtubera felrakom oket,es neha kommentelik kulfoldiek,de nincs sok megtekintesem,mert most hogy reklamozzam..
2012. dec. 29. 01:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, interneten vannak olyan oldalak ahova feltöltheted a rajzaidat, és ott általában sok ember meg szokta nézni. Én a DeviantArt-ot ajánlom,nekem bejött, kaptam már nem egy-két dícséretet :)
2012. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!