Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első igazi buli Szilveszterkor...

Első igazi buli Szilveszterkor? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon félek tőle, hogy mi lesz. Pl: Hová tegyem a kabátom, hogy ne lopják el, vagy mi lesz ha egy részeg fazon rámmászik? De már azon is gondolkodtam, hogy ha senkinek nem jövök majd be, és egyedül leszek az egész buli alatt, mivel a barátnőm elég szép ahhoz, hogy ő ne találjon valakit. Tanácsokat kérek . :/

16/L



2012. dec. 27. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

házibuliba mentek vagy szórakozóhelyre?

ha házibuliba, akkor a kabátot nem hiszem hogy el fogják lopni. szerintem részegen senkinek sem az jár a fejében h kinek a kabátját lopja el :D amúgy meg biztos be lehet tenni vmi szobába vagy nemtudom.. a szórakozóhelyeken meg van ruhatár :)

ha rádmászik egy részeg, akkor határozottan el kell küldeni a p*csába. én 18 éves vagyok, a korosztályunknak nem igazán jövök be (kissé duci vagyok, és az arcom is idősebbnek néz ki vagy hogy mondjam :D), inkább az idősebbeknek (25 körül), és rendszeresen le kell koptatnom 1-2 ilyen embert.. mára már 'kitanultam' hogy hogy lehet velük finoman bánni. félreértés ne essék, nem tartom magam beképzeltnek, minidg is próbáltam normálisan reagálni ilyen helyzetekben. de ha egyszer nem jön be az illető, akkor nem jön..

ha házibuliban maradnál egyedül akkor még mindig ott van a többi ember akikkel el tudsz ökörködni, iszogatni, beszélgetni.. nyílj ki, buli van :) szórakozóhelyen sajnos már nehezebb dolgod van, ott nincs annyira lehetőség beszélgetni vagy vmi..

és a legfontosabb: megakadt azon a szemem hogy 'ha senkinek nem jövök majd be'. ez miii? kérlek, ne így állj hozzá a dolgokhoz. énis beleestem már ebbe a hibába h úgy indultam el itthonról bulizni h húúde be fogok pasizni, de természetesen akkor nem volt semmi.. induljatok úgy el a barátnőddel hogy most egy jót fogtok bulizni, táncolni, iszogatni, stb :)

még amik hirtelen eszembe jutnak.. kényelmes ruhába menj. ez nagyon fontos.. nem tudom mennyire szeretnél kiöltözni, de ha lehet, inkább mellőzd a kisruhát meg a 20 centis platformokat. én szeretem őket meg minden, de én pl harisnyában, motoroscsizmában, farmer rövidnadrágban meg blúzban megyek bulizni. kényelmes viselet :)

16 évesen már remélem tudod hogy hol a határ. gondolok itt alkoholra. elég gáz ha egy veled/velünk egykorú lány nem tud magáról..

ezekkel nem akartalak kioktatni a 'nagy élettapasztalatommal' és nem is akartam anyukát játszani, csak szerintem ezekre figyelj :)

jó bulizást :)

2012. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)) Egybként szórakozóhely lesz. :)
2012. dec. 28. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor különösen figyelj oda minden kis apró részletre.. ne rakjanak semmit se az italodba, meg ilyen apróságok.. és tényleg próbálj meg mértéket tartani :)
2012. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne idd magad részegre és ha a poharadat lerakod akkor abból már ne igyál...Meg figyeld h előtedd nyissák ki a piát! Jó bulizást! :)
2012. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!