Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Voice-ban Gyöngyösi Tamás...

A Voice-ban Gyöngyösi Tamás be volt rúgva/szívva?

Figyelt kérdés
Valami lehetett vele, vagy ez alapból ilyen hülye? :D
2012. dec. 21. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pusztán hülyeség, hallani lehet a lassúságot. Jobban nem tudom kifejezni.

Nekem rohadt unszimpatikus volt az elejétől kezdve és teljesen megértem Misit is. Nála sokkal különb emberek vannak ott.

2012. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez drog volt, ugye? Persze, én is megértem, ha valóban úgy van, ahogy gondoljuk, akkor nagy felelőtlenség lenne ilyen embert hétről hétre kiállítani egy élő műsorban, építeni rá... lehet, nem is igazán kivitelezhető. Meg aztán hangilag sem volt a legjobb.
2012. dec. 22. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Olvastam a neten egy cikkben, hogy ő drogfüggő volt. Nos a drogfüggésből hiába gyógyul ki valaki, amennyit károsított, az nem visszafordítható.

2012. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezték, hogy csalódott-e, káromkodott, élő adásban! Akármi legyek, ha nem szívott el előtte marihuánás cigit.
2012. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak rá kell nézni. Egyértelműen be volt drogozva az összes produkciójában. A lassú beszéde, a beválogatón ahogy remegett a keze, és amikor ilyen fura mozdulatok csinál a szájával, a szeméről meg nem is beszélve hogy hogy néz ki.
2012. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Doktornők, Doktorurak! Lehet, hogy cuccozik, mégis sokkal jobb, mint az összes ember, aki a műsorban szerepel. Nekem ő volt a kedvencem, nem is nézem azóta, hogy kiejtették. Oda bábukat akarnak, akiket felhoznak külsőre, és olyan számokat adnak elő, és úgy, ahogy ők akarják. Ha valamelyikőtök még olvassa ezt, hallgassa meg:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LPRyD..

2013. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előzőnek: meghallgattam... borzalmas
2013. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megnevezést, de ő zeneileg sem volt jó.
2013. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!