Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "reblog"?...

Mit jelent az hogy "reblog"? (Tumblr)

Figyelt kérdés
Tumblr-n van egy poszt, amire válaszolni szeretnék, és arra lennék kíváncsi, hogy a 'reblog' gombbal tudok-e? És ha igen akkor neki kijelzi, hogy válaszoltam? :s
2012. dec. 18. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A reblog ugyanaz mint facebookon a megosztás. "Rebloggolással" tudsz válaszolni, csak akkor meg is osztod magát a képet is. Ha valaki képét rebloggolod és írsz hozzá valamit, azt az illető mindig látja :)

Remélem jót írtam, nekem sem régóta van tumblr-öm, és sok mindenben még én sem vagyok biztos >_<

2012. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oo köszii :)) és ha válaszol akkor én azt látni fogom?
2012. dec. 18. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te írsz valamit, az olyan, mintha egy megjegyzést írnál pl. egy szöveges poszt alá, tehát aki kitette eredetileg, az látni fogja. Te utána már nem látod, ha ő válaszol, ez nem így működik, mert ez a megosztás eleve nem erre lett kitalálva. Ha beszélgetni szeretnél, szerintem inkább írj neki privát üzenetet :)
2012. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és privátot hogy kell írni? :s :DD
2012. dec. 18. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát fent a menüsorban van egy kis boríték ikon, és ott :)
2012. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2012. dec. 19. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit^^
2012. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!