Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hollandiába bulizni! De hogy?

Hollandiába bulizni! De hogy?

Figyelt kérdés

Hollandiába szeretnék kimenni (ha lehet akkor Amszterdam, de más városokra is nyitott vagyok) egy ferde estét csinálni (coffeeshopot beleértve vagy piroslámpásnegyed). A kérdés az, hogy hogyan csináljam. Egy estéről lenne szó, szóval szállással elvileg nem lenne problémám. Elsősorban kint élő magyarok véleményére lennék kíváncsi, hogy ők mit mondanak ehhez.

Hallottam olyat is, hogy nem holland állampolgárok nem szívhatnak. Ez igaz?

Mivel menjek ki, amivel olcsón meg tudok fordulni? (nézegettem már repülőjegyet, de olyan hűű de nagy akciót nem láttam. lehet, hogy rosszul kerestem? vagy rossz helyen?)

az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm. Aki drog,-prostiellenes, azokat szépen megkérem, hogy NE írjanak! Nem Magyarországon akarok bűnözni, az én életem, az én szervezetem. HANGOVER :D

válaszokat előre is köszönöm



2012. dec. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem léptették életbe ezt a törvényt, szívhat aki akar.

Busz! Eurolinest ajánlanám az aránylag olcsó.

have fun :)

2012. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen, ment a zöld pacsi! :) megnézem ezt a buszos témát!

további ötleteket azért még szívesen olvasnék! :)

2012. dec. 28. 22:51
 3/4 anonim válasza:

Szia,

Én laktam kint 1,5 évet. Ha igazi holland éjszakát akarsz látni, mindenképp Amsterdamba menj, ott megtalálod amiért mész! Bár én nem füvezek, ott szinte normális. Coffeeshop szinte minden utcában van a belvárosban. De ha már elmész Hollandiáig, szerintem úgy jobban megéri ha legalább 2 éjszakát kint töltesz(egy hétvégét). Vannak holland oldalak, (pl: hollandvilág.nl vagy beírod a keresőbe, hogy hollandia) ott találsz olyanokat, akik magyarok és keresnek utastársakat. Csak regisztrált adatokkal rendelkezők lehetnek a tagok. Akiről bármi negatív infó van, kiiktatják. Szóval itt találsz olyanokat, akik utaznak onnan ide, v innen oda, megadják az indulás és visszaindulási időpontot, van még 2 szabad hely a kocsiban és így akár pár ezer forintért mehetsz velük. Csak ezt előre le kell beszélni. Megadják, hogy Mo.on melyik útvonalon jönnek, milyen városokat érintenek... Szóval szerintem ez a legjobb megoldás (bár kicsit hosszú az út, de sztem jobban megéri) és a megmaradt pénzt költheted egy hosszabb "elhajolásra", mert azért van egy-két dolog amit érdemes megnézni ha már ott vagy. Pl. a tengerpart (Hága) 25 perc vonatra van. Gyönyörű város, én laktam ott is. Itt is van piros lámpás negyed, meg c.shoppok, de az amszterdamit egyik sem veri. De NE fényképezz a piroslámpásban!

Ha van kérdésed, írj.

Üdv, Ancsics

2013. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Opsz látom a dátum nem mai,de ha kell infó még,írj privátot,az utolsó szöget is ismerem Amszterdamban... ;)
2013. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!