Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent a "red one" kifejezés?

Mit jelent a "red one" kifejezés?

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallom, van ilyen tánciskola, Lady Gaga is emlegeti, de nem találtam rá pontos/elfogadható meghatározást.

Valami svéd producerről találtam infókat, de nem hiszem, hogy egy a két dolog.

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. nov. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Hogy átvitt értelemben mit jelent, azt sajnos nem tudom, csak egy fordítással tudlak kisegíteni. Red one angolul azt jelenti, hogy ,, a pirosat" ,, piros dolgot" . A ,,piros színű valamit".

Hogy ők konkrétan mire gondoltak, lövésem sincs.

2012. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, 8 év angol tagozat után ezt én is kisakkoztam, de azért köszönöm, hogy vetted a fáradságot és válaszoltál. :)
2012. nov. 22. 19:04
 3/5 anonim válasza:

Nadir Khayat, azaz RedOne egy marokkói-amerikai-svéd származású zenei producer, dalszövegíró, előadó.

Többek között olyan sztároknak írt dalszöveget, vagy készített alapot, mint Lady Gaga, Pitbull, Jennifer Lopez, Paulina Rubio, Ahmed Chawki, Enrique Iglesias, Alexandra Burke stb..

Ezért hallod sok szám elején, hogy RedOne, amit sokan red wine-nak értenek.

Főleg pop disco stílusban, mint pl Pitbull hallható gyakran a szám kezdetén a zenei producer megnevezése.

2014. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg feldobtad a napomat a válaszoddal, mert mostanában nem kaptam rendes válaszokat egy kérdésemre sem. Őszintén hálás vagyok! :D
2014. szept. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!