Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok? Hova...

Ti mit választanátok? Hova utaznátok szívesebben? Lengyelországba vagy Franciaországba?

Figyelt kérdés
A sulim szervez jövőre 2 utat..Egyik Lengyelo.-ba másikat Franciao.-ba.:)A Francia út a szokásos programokkal(Disney Land,Paris és környéke stb.) 7 napra busszal kb 100-120 ezer ft..A Lengyel út egy cserediák program 5 nap családoknál el szállásolva Krakkóban,szintén busszal kb 30 ezer ft.Nem igazán tudom melyikre menjek.Mindkettőre mennék szívesen de a pénz is sokat számít.Mehetek Franciába is de szerintem oda "könnyebben" eljuthatok mint Lengyelbe:) Szerintetek?:D Ti hova mennétek?:D

2012. nov. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy a lengyelek sokkal jobban szeretnek minket.
2012. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello! Mint Krakkoban elo magyar en inkabb Fanciao-t javasolnam. :) Ha mar Lengyelo-ba jossz, szerintem Krakkonal vannak sokkal szebb helyek orszagon belul (Varsó, Wrocław, Poznań, a Balti-tenger kornyeke, stb). ;)
2012. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Franciaország
2012. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem is Franciaország. Én is megyek az iskolával kirándulni. Mi Londonba megyünk 3-4 napra és 2 napra pedig Franciaországba. Már nagyon várom, mivel a kedvenc városom Párizs :D
2012. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Krakkónál szebb volna Varsó?? Ezt is ritkán hallani :) Én meg Varsóban élek és irigylem a krakkóiakat.

Ha számít a pénz, akkor Lengyelországba menj. Ez csak a személyes véleményem, de engem abszolút nem hoz lázba Franciaország :)

Viszont nem tudom hány éves vagy, de gyerekfejjel a franciaországi programok talán izgalmasabbak. Krakkó inkább egy felnőttnek érdekes, mivel történelmi emlékekben gazdag város.

2012. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen, a két örök versengő lengyel város.. Krakkó és Varsó :))

A legszebb lengyel város számomra akkor is Wrocław marad, de Varsó is nagyon tetszik és tartom magam ahhoz, hogy sokkal izgalmasabb hely, mint Krakkó.. ;)

amúgy pont lengyel barátaim szokták mondani, hogy Varsót vagy nagyon utálod, vagy odáig vagy érte (ők általában utálják).. :)

2012. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!