Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az éjszakai vidámparkban ha...

Az éjszakai vidámparkban ha kifizetem a belépőt (2500ft), attól függetlenül amire csak felülök fizetni kell és kb. mennyibe kerülnek ezek?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve nem voltam vidámparkban és most barátnőm rávett, hogy menjünk el, de nem tudom a jegyárakat...a vidámpark honlapján meg csak a belépő ára van feltüntetve!!!

Köszi előre is!!!


2009. aug. 15. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
És légyszi még azt mondjátok meg nekem, hogyha én nem bírom a buszt, akkor felülhetek pl. olyanra mint a T-Rex vagy hasonlókra...vagy valószínű, hogy hányni fogok?? Ha buszozok kb egy óra után kezd hányingerem lenni ha kanyargós úton megyek akkor kb. fél óra...kifogom bírni???
2009. aug. 15. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:
csak a belépőt kell kifizetni, onnantól kezdve akármire felülhetsz, ami üzemel. a vidámpark honlapján amúgy a játékok listájánál fel van tüntetve, hogy melyiket tudod igénybe venni a napi karszalagoddal, mert van, amiért fizetni kell, de az csak ilyen céllövölde meg stb. jah, és a T-rex eléggé hánytatós játék, nem ajánlanám neked! remélem tudtam segíteni!
2009. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi..remélem azért feltudok majd ülni valamire..sajnos ilyen a gyomrom, pedig a bátorságom megvan hozzá, de ha meg rosszul leszek cseszhetem az egészet mert elmegy a kedvem mindentől..de sokat segítettél Köszi!!!
2009. aug. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!