Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik játékot vagyem Xbox360-ra?

Melyik játékot vagyem Xbox360-ra?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni.Ezek között vacilálok:

Skyrim

Sleeping Dogs

Max payne 3

GTA 4


Irjatok indoklást is.Előre is thx :)



2012. nov. 16. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Skyrim több száz óra játék idő + DLC-k most jön pl:egy nagyon nagy hozzá Dragonborn címmel(ez lesz a harmadik)több faj-ból választhatsz mindegyiknek mások az erősségei.Gyönyörű játék nem lineáris hanem szabadon bejárható terület.Pl:én 328 óra után kezdtem egy új játékot belőle mert rájöttem mit fejlesztettem félre az előző karakternél.Szerintem hatalmas game nem véletlen nyerte el az év játéka díjat és Golden Joystick gálán is aratott,merem ajánlani.Nem egy hétköznapi rágógumi játék amit 8-10 óra alatt kipörget az embert itt a tetteink befolyásolják a játék alakulását.Egyszóval nem szabad kihagyni.
2012. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ádám_111 válasza:
Ez a 4 közül biztos, hogy a Skyrim! Nekem meg volt csak az volt a problémám, hogy néhányszor elakadtam benne meg egy kicsit nehéz volt az benne a pláne, hogy nem vagyok RPG fan! Ha jól beszéled/érted az angolt és szereted az RPG -ket akkor király lesz!
2012. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
venni? csináltass rgh-s boxot tölds le ingyen te vesztes..
2013. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tolvaj cigány mint te!Hanem egy olyan ember aki értékeli más munkáját.Szerintem az a vesztes aki elkótyavetyéli a két év garanciát hogy okosítsa a gépét és lemond a hihetetlen élményt nyújtó co-op game-k-ről!
2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!