Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ez az ask. Fm és valahogy...

Van ez az ask. Fm és valahogy nem lehet kideríteni hogy kiirta a kérdéseket? Köszi mert nagyon jó lenne egy két embert nyomra keríteni, köszi. És ha valaki megvan avval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan egyszerűen kilehetne deríteni, akkor nem lenne olyan népszerű az az oldal. Itt sem lehet kideríteni, hogy ki a kérdező, vagy válaszoló.
2012. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

Próbáltam magam visszafogni, de nem sikerült. Ha vagy akkora degenerált, hogy megadd a lehetőséget számodra esetlegesen ismeretlen vagy kilétét eltitkolni tudó emberek Számára, hogy tudjanak tőled baromságokat kérdezni, aminek természetesen semmi értelme, akkor szerintem inkább hallgass csendben, meséld el a plüss mackódnak és happy lesz minden. Továbbá nyilván azért regisztráltál az oldalra, mert feltett szándékod volt élvezni a szolgáltatás nyújtotta lehetőségeket. Hát parancsolj, élvezd! Mert ez hozzá tartozik! Egyébként ajánlom a fiók törlése opciót, hogy ne süllyedj tovább az emberiség eme pöcegödrébe. Ennek a dolognak akkor látom értelmét, ha esetleg sztár vagy (nyilván te nem vagy az) és így szeretnéd tartani a közvetlen kapcsolatot a rajongóiddal. Természetesen ebben az esetben is fennáll annak a lehetősége, hogy a téged nem szeretők is megtalálnak, de egy sztárnál ez megszokott. Azt hiszem, ha én lennék Justin Bieber vagy Zámbó Krisztián, akkor nem regisztrálnék az oldalra. Nem akartalak megbántani, csak felnyitni a szemed! Üdv.

19\L

2012. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves tudom én kicsoda ha ez téged ennyire feldühit akkor vannak nagyon jó orvosok a probléma kezelésére :DD és nem azért kérdeztem mert én akarok mást nyomra keríteni hanem csak hogy az kiderülhet hogy én irtma -e másnka kérdést :)) És elmeséltem már a plüss macimnak azt mondta hogy minden rendben lesz és a problémák megoldodnak :DD Különben nekem nincs ask.fm csak az egyik barátnőm kért meg hogy kérdezzem meg mert kiváncsiak voltunk és ott tett másnak fel kérdést azért irtam igy :DDD Hülye vagy hogy ilyen szarokon ennyire felkapod a vizet :/ A macim üzeni minden rendben lesz csak vegyél mély levegőt ;)
2012. nov. 22. 21:10
 4/4 anonim válasza:
Akkor az üzenet a barátnődnek szól :D A plüssmacid puszilom, remélem jól van! Amúgy meg igen, butaság volt így felhúznom magam miattad, mikor nem is rád voltam dühös, hanem bizonyos ismerőseimre, akik kiírogatják face-re, hogy kérdezzenek tőlük, utána meg anyáznak. De tudom, az én ismerőseim :D
2013. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!