Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Metal koncertre (Dragonforce)...

Metal koncertre (Dragonforce) fel lehet venni fekete farmer és póló mellé kockás inget, vagy az csak régen volt "divat"? Lány hordhat nadrágláncot, vagy inkább csak fiúk?

Figyelt kérdés

#nadráglánc #metal koncert
2012. nov. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt veszel fel amit akarsz. Amennyire én tudom a rockerek pont arról híresek, hogy leszarják hogy a másik hogy öltözködik. Amúgy van rocker ismerősöm kockásba jár (én is rockot hallgatok leginkább, de voltam már koncerten, és nem öltöztem rockernek (amúgy se szoktam), és senki nem dobott ki az ajtón)


Jó koncertezést!

2012. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 10-15 éve sokat jártam koncertre, de mivel senki nem osztja zenei ízlésemet a környezetemben, egyedül meg nem volt kedvem menni, régen nem voltam. Örömmel hallom, hogy semmi nem változott és a rockerek még mindig nem nézik le a másikat. És mivel unom már az otthon ülést, elmegyek egyedül :-)
2012. nov. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!