Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmesélné nekem valaki alaposa...

Elmesélné nekem valaki alaposan a Silent Hill játék első részének a történetét?

Figyelt kérdés
Valaki elmesélné? Kipróbáltam, de a playstation emulátor nem képes elmenteni a játékot, így mikor újra indítom a gépet, kezdhetem mindig újra az egészet, mindegy, hogy a játékban vagy a programban mentek, az egész törlődik. Ha csak kikapcsolom a programot, majd vissza, akkor viszont megy, de egy nap alatt nem fogom végigvinni. Szóval kéne valaki, aki alaposan, pontosan elmesélné nekem az első rész minden eseményét, történetét. Köszi! (ha tud valaki problémát a mentéshibára, vagy tud adni linket, ahol az 1-et elmesélik, az is jó)
2012. nov. 8. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Harry mason nevű fickóval vagy aki vakációzni megy egy helyre,viszont a silent hill nevű városon átkell menni.Majd lát egy lányt aki miatt karambolózik.Felébred magához úgy hogy a lánya Chery nincs a kocsiban,és utána ered.Én most játszom gépen mert megjelent a PC verzió(letölteni lehet csak,ajánlom mert még crackelni se kell,csak uTorrent)Nem játszottam végig de azt tudom kiderül a végén hogy a lányt egy démon szálta meg.
2013. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kétszer töltöttem le, az elsőnél nekem is ez volt a probléma. De amúgy a játék kb 3óra 30 perc alatt végigvihető. Persze, ha tudod, hogy melyik rejtvénynél mit kell csinálni.

Adok egy kis segítséget:

Van ugyebár ez a Delete, Insert, Home, End, Page Up, Page Down billentyű részleg... na ha ott jól nyomkodod, akkor bejön felülről egy kis lila sáv, melynél lényegében fel tudod gyorsítani a játékot. Igaz hátránya, hogy a teremtmények is ugyanolyan gyorsak, meg a hangot is húzza, de ezt vissza is lehet állítani játék közben normális sebességre. Ez a "hack" ha lehet így hívni, akkor jön jól, ha már ismerős szakaszokon, vagy megtisztított terepen kell újból végigmenned. Mivel a játékban található kisfilmeket, meg az elején az introt is mindig lejátssza, én ezt szoktam beállítani és így akár 3×-os sebességgel is gyorsabb. Néha ronthat a játékélményből ha be van kapcsolva, de mindenképp idő megtakarítás.

2013. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!