Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítség! Idézetek facebook...

Segítség! Idézetek facebook oldalra! (? )

Figyelt kérdés

szerintem ezzel mindent elmondtam....

de az oldal témája: versek, idézetek, képek

a felsoroltak közül bármit küldtök jó!


előre is köszi!!!! :)


2012. nov. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan ami tőled származik, akkor csak azt tudod csinálni mint a kb. 200,000 másik ilyen oldal: egymástól lelopkodják.


Itt sem fognak neked költők, filozófusok vagy fotósok jelentkezni, hanem legfeljebb belinkelnek egy ugyanilyen oldal ahonnan te is kimásolhatod a tartalmat.


Az idézetes oldalaknak már hónapok óta leáldoztak, mióta minden harmadik 18 éven aluli lánynak van legalább 1 ilyen oldala.

2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen 18 alatt, igen lány vagyok! és tudom, h egymástól lelopkodják! és nem hiszem hogy annyira leáldoztak volna az idézetes oldalaknak, mert múlt hét csütörtök óta van az oldalam, és 36-an lájkolták!!!

és annyit szeretnék, h jó iézeteket küldjenek az emberek, akár saját, akár nem!!!!

könyörgöm csak olyan emberek válaszoljanak, akik segíteni is tudnak!!!!!

2012. nov. 7. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"nem hiszem hogy annyira leáldoztak volna az idézetes oldalaknak, mert múlt hét csütörtök óta van az oldalam, és 36-an lájkolták!!! "


Szánalmas. majd kapsz egy kockacukrot lájkonként.

2012. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsónak:

mivan?? O.o

2012. nov. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!