Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljunk a...

Szerintetek mit csináljunk a szilveszteri bulimon?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy mit csináljunk,

kiket hivjak meg, hány embert fiú/lány vagy vegyes


elöre is köszi



2012. nov. 4. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
12/L XD eszt elfelejtettem
2012. nov. 4. 18:54
 2/7 MókusBogár válasza:

az ismerősöket / barátokat célszerű meghívnod.. felesleges sok embert akikkel nem is vagy jóba.

legyen kevesebb de jó a társaság. fiúkat lányokat meghívhatsz arányosan a baráti körödből.

hallgathattok zenét társasozhattok ha lesz hó kimehettek hógolyozni stb. kaja pia :D kitalálhatsz barátnőiddel mulatságos versenyeket játékokat.. anyukád biztos segít benne

2012. nov. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi XD
2012. nov. 5. 11:05
 4/7 anonim válasza:
vannak nagyon jó ivós játékok azt érdemes kipróbálni az ilyen bulikon :D
2012. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja most nézem hány éves vagy akkor nem szóltam :D
2012. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 18. 09:27
 7/7 anonim válasza:

én sztem filmeznék, GYEREKPEZSGŐZNÉK :D elmennék a legközelebbi tűzijátékozásra, kajálnék (csinálj szecsókat, vagy rendeljetek piizát, stb... táncoljatok, dumáljatok :)


ha csajosat tervezel, rád bízom, mi a csajos bulikon sminkeltük egymást, a táncrajongó barátnőm koreográfiát tanított nekünk, és a tesójáéknak, akik srácok voltak, mindig felléptünk :) vissza a csajos részre: sminkeljetek, fodrászkodjatok, csináljatok divatbemutatót (ez nem kell, h komoly legyen, direkt idiótán a legjobb :)) )


az ilyen felelsz vagy mersz meg üvegezés hülyeség, mert csak összevezés meg féltékenykedés van belőle :)


jó mókázást!!

2012. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!