Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha i-doser programban mikor...

Ha i-doser programban mikor hallgatok egy hangot, és bealszok, akkor annak nem is lesz hatása ugye?

Figyelt kérdés
Meghallgattam egy hangot, de kb 5 perc múlva bealudtam, és csak akkor ébredtem föl, mikor vége lett.
2012. nov. 4. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is csak próbálgatom, szeretek hangokkal kísérletezni, eddig annyit tapasztaltam, hogy hosszabb távon van némi kiegyenlítő hatása.


Bár léteznek szándékosan önrombolónak szánt i-doserek is (pl. pokolhangulat, mazoizmus, stb).


Azt írja egy tapasztalt srác a weboldalán, hogy se mellékhatása nincs ezeknek, valamint nem lehet "túladagolni". Sőt, pozitívan se hat jobban, ha 30 percnél többet hallgatod naponta, bármilyen elosztásban.


Alapvetően napi 10 perc már kifejthet hatást, de szinte csak fülhallgatóval van erre esély.


Summa summárom: semmi probléma, ha bealszol tőle, sőt, meglátásom szerint nagyobb eséllyel hat rád. Tehát ha bealszol közben, csak akkor lehet némi kockázat, ha a lélekromboló i-doserek közül hallgatod valamelyiket, de erről nincs tapasztalatom.


A "drogutánzók" többsége elvileg nem roncsoló hatású, bár szubjektíve változó, kit idegesítenek az ilyen búgó, fantomhangot generáló hangzások, és ki az, aki meg fogékony rá és élvezi.

2012. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!