Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti olvastok/írtok blogokat?...

Ti olvastok/írtok blogokat? Milyeneket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Mostanában rákattantam a blog írásra/olvasásra.Ezt írom, de szerintem valamit rosszul csinálok, mert nem kapok komikat.

Légyszi írj róla valami véleményszerűt!

[link]

14/l



2012. nov. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! olvasni nem igazán szoktam. Viszont írok. Az írásról írok, mármint könyvírásról, ilyenekről. Lexen jegyzetei a neve: www.lexen-jzti.blogspot.com

Elég jól megy.


te milyet írsz, linkeled?

2012. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] ez az én blogom:) én se nagyon kapok komikat, de látom hogy mennyien nézték meg:) igazából a magam elfoglalására és szórakoztatására is csinálom :D meg gyakorlásképp
2012. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is írok egyet :) [link] még csak nemrég kezdtem hozzá, de sajnos kommenteket én sem kapok :( De jó elfoglaltság és kreatívkodhatok közben :)) ha van kedved nézz be :)Én is megnézem a tiédet :))
2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moncsi_csi válasza:
Szerintem ezt a fejlécet cseréld le,vagy kicsinyítsd le,mert nem kelt jó hatást...maga a színe meg a minta jó,csak túl nagy. ÉS a főoldalon megjelenő lapok számát 3-4 re csökkentsd le,hogy ne kelljen annyit gurigatni..és érdemes több kicsi részt csinálni. Amúgy nagyon jól haladsz!!gratulálok!! de ezeket érdemes átgondolni..
2012. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!