Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenced a Lego Ninjago-...

Ki a kedvenced a Lego Ninjago-ból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 13:35
1 2 3
 21/29 Csanádi Mihály ***** válasza:
100%
Lloyd,Jay,Morro,Neuro,Ronin,Zane,Garmadon,Nadakhan,Cryptor,Cyrus.
2016. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Lloyd <3
2018. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Nekem Kai, meg kicsit Jay, de legjobban Skylor, mert amúgy neki lenne a legerősebb ereje hiszen ő minden erőt képes elszinvni (lemasolni) csak az apja miatt elveszik az ereje, pedig milyen jo lett volna ha csatlakozik a nagy ninjakhoz, de a legjobb az lenne ha visszakaphatna az ereje.
2018. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Most helyesbítek Skylor-nem visszatér az ereje szerencsére a 9.évadba, de még az lenne a kérdésem, hogy a többi évadba láthatjuk még?
2019. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nya, Jay, Lloyd.


17/L

2021. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Cole!!!
2021. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem a régi pilot-Crystalized-ig tartó sorozatban Akita. Legfőképpen azért, mert tudok vele azonosulni, mármint... szeretnék olyan lenni mint ő. Maga a személyisége, kitartó. Mivel bízik, hogy egyszer még lesz szép, békés világa mint régen (11. évad 16. részben) és ugye a végén, hogy látja még Lloyd-ot (30. rész). Bár ez inkább reménykedés, de az az egyik legszebb dolog, érzés. A remény hal meg utoljára, még ezt is képesek voltak beleírni a sorozatba. Zseniális maga a Ninjago.


A Dragons Rising-ban pedig Sora. Hasonló okok miatt, mint Akita. Mivel nagyon szókimondó, bátor és nem nagyon nyílik meg mások előtt. Tehát nem bízik meg senkiben, egy trauma miatt. Mivel egyszer már hazudtak neki, ráadásul a saját szülei is megtagadták. Viszont ezt próbálja elrejteni, nem mutatja ki. Én ezt nagyon áttudom érezni. Szeretem, hogy a Ninjago ilyen mély témákról is szól.

2023. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A régi nindzsák közül Lloyd az elsőszámú, a Sárkányok birodalmából eddig az összes új szereplő közül Sora. Rajtuk kívül Pixal, Garmadon, Chen, Harumi, ...
febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Cole és Garmadon
ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!