Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy fiúnak hogy kell a "Diszkó...

Egy fiúnak hogy kell a "Diszkóban" táncolnia?

Figyelt kérdés
tudom hogy ami jön meg minden, érezzem át a zenét, de de ha valaki linkelne valami buliban aki táncol, vagy valami jó táncot azt megköszönném

2012. okt. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Diszkóban TÁNCOLNI?

Ne haragudj,de szerintem lehetetlenség ezt a két szót egy mondatban használni.A diszkóban vergődni lehet meg ugrálni,de táncolni nem.

2012. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor linkelj vergődős, ugrálós videót vagy valamit, amit diszkóban szoktak!! :)
2012. okt. 19. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

hát később menj,amikor már a többség rendesen be van állva,úgy nem feltűnő,h hogyan táncolsz.meg nem árt,ha benned is van egy kis pia. meg hát azt szokták mondani,érezd a ritmust..én dülöngélni szoktam látni őket,enyhén kalimpálnak,tapizzák a legközelebbi nőt(akit előtte le kell itatni!) meg rakosgatják a lábaikat.lötyögnek vagymi. lépkedj a zene ritmusára és utánozd a többit. senki sem lesz akkora ász a táncban,ha meg kéne tanulni a "táncot" és vmi bonyolult dolog lenne,nem járnának annyian táncolni.

http://www.youtube.com/watch?v=WRTie6d0dUY

látod itt is be vannak állva,kalimpálnak meg lötyögnek aztán cső.

2012. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

jaja, am azt észre szoktam venni, hogy be vannak állva mint gerely, de volt már olyan hogy én se emlékeztem hogy mit csináűltam, és mondtak érdekes dolgokat :DD

2012. nov. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!