Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a Bravo, vagy IM magazinokn...

Ha a Bravo, vagy IM magazinoknak e-mailt írunk, szoktak rá válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem olyasmit írtam, hgoy "jajj istenem 10 éves vagyok és le akarok feküdni a pasikámmal, hol legyen az első?" hanem e-mail az alkotóknak, arról hogy tetszik a magazin, afféle kritikát...ilyesmire szoktak válaszolni?
2009. aug. 6. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, bnőm már írt nekik,és válaszoltak. Legalábbis az IM.
2009. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Votl régen az IM-be egy felhívás, hogy bemutattak embereket, akik valami érdekes dolgot tuttak. Ott volt az e-mail cím hogy ott lehet jelentkezni. Mi jelentkeztünk a barátnőmmel, és azóta se irtak vissza. :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
2009. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én már írtam e-mail-t 100xszépnek, de nem válaszoltak rá, be sem rakták az újságba... én sem olyat írtam, hanem ajánlottam cikknek valót :S de újságba, ha berakják, természetesen ott válaszolnak.
2009. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én mint mondtam nem oylat írtam ami bekerülhetne a magazinba, mert nem a fönti példához hasonló képtelen nyafogást írtam amit sokan...hanem konkrétan véleményt/kritikát...

Amúgy a levél terjedelme biztos nem engedi hogy bekerüljön a magazinba....

2009. aug. 6. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

én 1x írtam a barvo-nak és berakta az újságba.

De a bravo.hu sajnos mér megszűnt pedig az volt ám a jó oldal :O

2009. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!