Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek jött be a Youtube-os...

Kinek jött be a Youtube-os bevételszerzés?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet pénzt keresni a videóimmal? Maga a Youtube küldte nekem a levelet, de nem tudom, hogy belevágjak-e..Nektek mi a véleményetek?
2012. szept. 24. 20:25
 1/4 anonim válasza:

Amennyiben népszerű lesz a videód, és kattintanak a rajta lévő reklámokra akkor kapsz majd utána valamennyi pénzt ha:

-a kapott összeg eléri a kifizetési küszöböt (ez helyenként változik, ha jól értelmeztem a súgóban lévő táblázatot akkor Európában 70 euró = kb 20.000Ft).

-ha van működő AdSense fiókod (össze kell kapcsolni a YouTube-bal a Bevételszerzés-es beállításoknál valahol a youtube-ban).

-ha csak saját tartalmadat töltöd fel, vagy írásos engedélyed van valaki más tulajdonáról stb..


Nekem épp az utolsó ponttal gyűlt meg a bajom, saját videót töltöttem fel, még hang sem volt hozzá, a YouTube viszont írt egy levelet h adjak nekik további információt azzal kapcsolatban h én rendelkezem a tartalom kereskedelmi jogaival, vagy ilyesmi..

Szóval én jelenleg itt akadtam el, de neked sok szerencsét! :D

2012. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2012. okt. 4. 21:32
 3/4 kukorika ***** válasza:

Nem csak arra fizetnek ha a reklámukra RÁKATTINTASZ!!!

Arra is fizetnek ha nagy a nézettséged 10 000 fölötti és megjelenik a reklám és azt ugyebár LÁTJÁK! Ez eléggé lényeges. A jogdíj kérdés más tészta, de nem nehéz megoldani. A válaszlevélben megírod hogy nem tudsz adni jogdíj igazolást, mivel ez a TE SAJÁT SZELLEMI TERMÉKED, nyilatkozol büntetőjogi felelősséged tudatában. Ezután leellenőrzik, hogy nincs-e ütközés és ennyi, indulhat a pénzkeresés, már ha tudsz elegendő nézettséget elérni..

2012. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Az egyik videómnál a nézettség 3000 körüli,

a "becsült bevétel = 0"

A többi videómnak pedig 30-40 a nézettsége.

Ennyit erről..

Üdv!

2013. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!