Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan tudnék szerezni borzot?

Shagilbekur kérdése:

Honnan tudnék szerezni borzot?

Figyelt kérdés
Nagy szükségem lenne egy borzra!

2012. szept. 22. 20:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
fogjál magadnak
2012. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű megfogni...
2012. szept. 22. 23:15
 23/25 anonim ***** válasza:
Haggyad már ezt abba.Olyan vagy mint eggy ovodás:Kell nekem eggy borz...kell kell kell kell.Hát csak úgy megsúgom hogy pont az ilyen emberkék miatt tiltották meg az ilyen veszélyes állatok tartását.És én ebbe 100% -osan eggyet értek,hogy nem lehet minden ilyen kérdezõ fajta ostoba embernek oda adni!Mert persze majd ,,megtanítom trükkökre".Akkor kérném szépen megmutatni az állatidomár papirodat,a CITES papirjaidat(úgy tudom hogy a borzhoz az is kell),a bizonyitványaidat amit az állatidomároknak adnak,a papírt a veszélyes állat tartásárol szóló kisregény méretû szöveget fejbõl elmondani,mutasd meg a több négyzetkilóméternyi telkedet,amin kifogástalan kb 1,5-2 méter magas kerítéssel van körbe véve(a föld allt is kell hogy legyen egy kis kerítés darab),a karámjait,mutasd meg hogy tartanád,és perkálj le kb:egy hat számjegyû összeget.És ha ez megvan akkor talán(!) meg szerezheted a borzot,de ha rosszúl bánsz vele akkor sitre fognak vágni.Nos,ez megvan?Nincs?AKKOR MEG NE ITT HISZTIZZ MINT EGGY OVIS!!
2012. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
neked a tartásodat is komoly engedélyhez kötném...
2012. szept. 23. 20:14
 25/25 anonim válasza:
istenem az emberek meg a nyűgösségük, a borzok teljesen jól beidomítható és szerető házikedvencek..én is nagyon szeretnék magamnak is egyet csak nem tudom honnan lehetne.
2017. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!