Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova vigyem el baratnomet egy...

Hova vigyem el baratnomet egy hetre november elejen?

Figyelt kérdés
egesz nyaron spanokal voltam, gondoltam ha addig kitart a kapcsolat (nov. elso hete) elviszem valahova egz hetre. Ilyenkor hova szokas menni belfoldon belul? Termeszetesen olyan helyet keresek amely nem kerul sokba, es kilehet kapcsolodni.
2012. szept. 20. 09:57
 1/1 DeAnn válasza:
Szerintem vidd Egerbe. Szép város, sokat tudtok sétálni, olcsó kajások is vannak, a várba a belépő ia elfogadható érin van, meg pl. a hadtörténeti kiállítás az kimondottan olcsó (tavaly október végén 400 ft/fő), aztán a kilátótorony is ott van, az is pár száz forint csak. És van egy kávézó a vár közelében, azt a helyet kimondottan ajánlom, nagyon finom kávé-, és forrócsoki-különlegességek vannak, igaz, viszonylag drága hely, de egyszer-kétszer igazán kibírható. A bajor sörözővel is ez a helyzet. Te ihatsz sört, a barátnőd pedig, ha nem szereti, beszéld rá a meggysörre, én imádtam, pedig utálom a sört!
2012. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!