Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten fekete...

Hol találok a neten fekete lóról keresztszemes mintát?

Figyelt kérdés

Már kerestem mindenütt és mindenhogy, de egyszerűen nem találok. 5 éves kisfiúnak szeretném megcsinálni, mert a Fekete Szépség c. mese a kedvence. Olyan minta kéne, ami színes, nem pedig kódos és leszámolható. Tudna valaki nekem ilyen linket küldeni? Vagy ha van valakinek, akkor privátban légyszi küldjön mintát!

Köszi előre is!


2009. júl. 30. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van jópár mintám, de sajna fekete lóról nem találtam. Viszont miért baj, ha nem fekete? Úgy értem, keresel egy olyan mintát, ami tetszik, és a színeket te úgy variálod, ahogy akarod.

2009. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Nem baj, ha nem fekete a ló, de egyáltalán nem lehet lovas mintát találni olyat, amilyet én szeretnék. Csak kódos van, de azokat nem szeretem, inkább a szineseket, mert az könnyebb. :D

Ha van ilyened légyszi küldd át nekem! Cserébe tudok küldeni micimackó és barátait, vagy amilyet szeretnél.

2009. júl. 31. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek vannak meg nekem:

[link]

[link]

[link]

[link]


De azt hiszem, nem igazán ilyenekre gondoltál...


(1. voltam)

2009. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
najó, talán a jópár túlzás. ezeket nemrég szedtem netről. úgyhogy valószínűleg ezekkel már te is találkoztál.
2009. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de igen, ilyenekre gondoltam. főleg a hangjegyes tetszik. ha el tudnád küldeni színes, leszámolható mintaként az nagyon jó lenne, mert így nem sokat látok belőle sajnos. meg tudjuk beszélni?
2009. júl. 31. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ezeket én is csak így találtam meg. van néhány (ezek is, meg más milyen minták), amiket csak így képként találtam meg, és sehol nem találok hozzá leszámolható mintát, pedig soknál jól jönne, mert ilyen kép alapján elég nehéz megcsinálni.

megpróbálok még keresgélni, hátha találok hozzá leszámolható mintát is, de egyelőre csak ezt találtam.

2009. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Mindegy, azért köszi, hogy próbáltál segíteni!
2009. júl. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!