Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyenek a Nekromantika bulik...

Milyenek a Nekromantika bulik a Szabad az Ában?

Figyelt kérdés
Régóta szemezgetek ezekkel a rendezvényekkel (gothic-new-wave-dark-wave-electroindustrial), de még nem vettem rá magam, hogy elmenjek (kicsit meg vagyok szeppenve). Milyen a hangulat, mi az általános benyomásotok? Nyilván azoknak, akik voltak már, esetleg rendszeresen eljárnak az ilyen szórakozóhelyekre és estekre. Köszönöm a válaszokat!

#gothic #szabad az á #nekromantika
2012. szept. 9. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag rendszeres látogatója vagyok ezeknek a buliknak. Felesleges megszeppeni, nagyon jók, barátságos hangulat van, kb. négy-öt korosztály is képviselődik. A legtöbben húsz fölött vannak, de van egy csomó harmincas, és van néhány ötvenes illetve tizenéves, de ennek ellenére elég összetartó a dolog. Tizenegy óra előtt kb. semmi nincs, de hajnal négy-öt-hatig megy a buli. Amennyiben tudsz viselkedni, és nem vagy paraszt, új barátokat is szerezhetsz. Mivel a Szabad Az Á magánterület, hivatalosan próbaterem, így nem vonatkozik rá a dohányzásról szóló törvény, lehet bátran nikotinfüggeni, de természetesen van emiatt egy jelképes regisztráció.


A Nekromantika inkább vegyes stílusú, industrialosabb, darkwavesebb, míg a Batcave!, az eredeti angol klubhoz híven (ami nagyjából a goth szubkultúra bölcsője) kicsit a tradítcionálisan nyersebb, deathrockosabb-punkosabb vonalat képviseli.

2012. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, mindenképpen kipróbálom akkor.
2012. nov. 12. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!