Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a Laptop? Max GTA IV minimumon vagy L4D2 közepesen. Amúgy csak netre használnám.

Figyelt kérdés
acer Aspire 5742G-374G50Mnkk
2012. szept. 4. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
rámhalgatsz Dellt veszel 3 év garival.
2012. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát neked igazad van, de engem az bűvölt el ebben a laptopban, hogy a haverom most karácsonykor kapott egy ilyent és azóta ki sem kapcsolta, csak alvó állapotba helyezte.(egyszer se rakta újra)
2012. szept. 5. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Dell megbízhatóbb mint egy Acer nem mellesleg 3 év gari az 1 évvel szemben és tudod ha laptopnál beüt a gebasz akkor elég költséges a javítása.Acernél a legmagasabb a hibaszázalék a laptopoknál (persze ez se magas ezzel nem azt mondom) de ha tényleg probléma van és hosszabb távra szeretnél egy laptopot a Dell éri meg a legjobban.Acer csábító ár/érték arányú de műszaki cikkeknél a megbizhatóság az egyik legfontosabb.Nekem Dell laptopom van 1 éves semmi probléma se volt vele eddig peddig nonstopp nyüstöltem.Koliba éjjel nappal ment egyszer vittem be szervízbe karbantartásra mert picit porosodott a belseje és melegedett de szervíz után(1 év 10-20 naposan vittem be ugye 3 év helyszini/gyári gari szóval Acert már csak 6ezerért pucolták volna ki) most is olyan mint új korában.Ha 1 max 2 év után úgyis eladod Acerrel se fogsz mellé de Dellt ajánlom és bemész egy laptop boltba ottis inkább Dellt ajánlanák.
2012. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!