Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fb-ról?...

Mi a véleményetek a fb-ról? ti használjátok? Nem tartjátok butaságnak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Használom.Azt tartom butaságnak amit ott néhányan művelnek.Sokan trágár szavakat használnak és mindenüket kirakják.Meg azt, hogy életük minden percéről be kell számolniuk...Én is tudom mi megy a tv-be és nem érdekel hogy éppen mit esznek vagy hogy unatkoznak, foglalják el magukat, olvassanak nézzenek filmet...pl.Nem erre való.
2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 delusion ***** válasza:

Alkalmazások / App Centre: én hülyeségnek tartom, attól még más biztos elvan velük...


Események, eseményszervezés: ezt a funkciót talán normálisan is lehet használni, én abszolút nem szoktam.


Chat: ha már instant messaging, akkor én inkább MSN párti vagyok-voltam. Sajnos erre rá van kényszerülve az ember, legalábbis nagyon kevesen használják már az ismerőseim között az MSN-t.a


Csoportok: fórumok létrehozása helyett kiváló megoldás, gyakorlatilag a csoportok miatt járok fel facebookra.


Javarészt normálisan el van készítve ez a facebook, arról már nem az oldal tehet, hogy az emberek elb*sszák. Ettől függetlenül én nem szeretem annyira, amikor hallom, hogy valami napokat tölt el fb-n, nem akarom elhinni...

2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazából én még csak ismerkedek vele. Pár nappal ezelőtt regisztráltam csak, mert be kellett látnom, hogy manapság már Facebook nélkül jóformán egy egyetemet sem lehet elkezdeni... Legyél tagja a szakod csoportjának, itt-ott igazold vissza, hogy ott leszel-e meg ilyenek. Lassan már személyi igazolvány helyett a facebook adatlapot kell megmutatni a hivatalos szerveknek...
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 halibel ***** válasza:
Nekem nincs, nem is kell. :)
2012. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én utálom a fb-ot!

És pontosan..nekem is elegem van már abból,hogy mindenféle butaságot kiírnak fb-ra és már attól is herótom van ha valami undi képet tesznek fel magukról.

De én azt látom,hogy többnyire tizen évesek használják a fb-ot.

Nekem is van fb-om,ahogy említettem nem szeretem.

Nekem is a csoportok miatt van,meg a suli miatt is,mivel nem sok ismerősöm használja az e-mail,inkább a fb-ot ezért néha be kell lépnem a fb-ba,

ha fontos kérdésem akad.Például most is a sulival kapcsolatban.

Egy -esetleg -két szempontból nem rossz a fb-ok,de a legtöbben csak azért fb-oznak hogy ne unatkozzanak,meg,hogy magukra hívják a figyelmet.

2012. aug. 31. 16:54
 6/6 delusion ***** válasza:
Kérdező: mindenre van megoldás.
2012. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!