Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valami tippetek szülinapi...

Van valami tippetek szülinapi bulihoz?

Figyelt kérdés
Buli ötleteket szeretnék. 13-16 éves gyerekeknek. Játékot,ételt,üdítőt bármi ötletet szeretnék.

2012. aug. 25. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és a mi bulinkon rajzoltunk krétával a földre szines karikákat és irtunk cetlikre Pl.JLK-vagyis jobb láb a kékre ez a Twister de a neten még lehet kapni erről infót.Az étel pedig ha szülinap akkor előételnek jó a pizza vagy szendvicsek,és utána jöhet a torta.Üditő pedig Cola,Fanta,vagy gyümölcslé,és a legfontosabb,hogy legyen zene,de valami pörgős,ütős,hogy lehessen táncolni.
2012. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van twister társasom arra gondoltam is és activity is van .:) Még esetleg valami program?
2012. aug. 26. 21:20
 3/3 anonim válasza:
A székes zenés játékokat mindenki ismeri és jólbevált módszer,vagy mesterségem cimere azt biztos rég nem játszhatták és szórakoztató,a mersz vagy felelsz,találós kérdések,üveges játékok,és esetleg ki lehet menni az udvarra vagy akárhova,csak nagy tér legyen és lehet játszani pipilikát ami ugy van,hogy a gyerekek sorbaállnak,és valaki lesz a pipilika és azt mondja,hogy pipilika pipilika...stop.A pipilika alatt a gyerekek egy kitüzött cél felé futnak és a stopra megállnak.A pipilika közben körbejár és pl.grimaszokat vág,két gyerekkel összefogatja a kezüket és ilyesmi és ha valaki megmozdul az megint a céltól kell kezdje a futást és a többiek tovább futnak,ha a pipilika megint mondja,hogy pipilika pipilika...stop.Érdemes váratlan helyzetekben ezt mondani,hogy meglepő legyen.
2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!