Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik újság éri meg jobban...

Melyik újság éri meg jobban az árát, PC GURU vs GAMESTAR?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gamestar, persze ez szubjektív vélemény, mert szerintem úgymond a PC guru egy fikalap. Régebben (értsd: 1998-2001) jobb volt, de mostanra elég gyenge lett.
2012. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
thx :)
2012. aug. 22. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kitartok a PC GURU mellett,tartalomban ugyanott van,álltalában jobb játékokat adnak a lap mellé!Egyszer sem volt olyan hogy a dvd megtört,karcos vagy nem olvassa!A szerkesztők jófejek,ha bármi gond van 1 napon belül válaszolnak!Az előfizetés főleg most nagyon megéri,mert egy előfizetés 20ezer forint egy évre és mellé lehet majd kapni az ac3-at!Ami boltban kb 10 ezer forint!Nagyon sok rendezvényen megtalálod őket!Többet szerintem nem kell leírnom mert akár 10 oldalt is írhatnék!
2012. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!