Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak?

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval egyik haverom elhívott, hogy menjek velük nézni a tűzijátékot, és igent mondtam. Velük úgy mennénk, hogy 6-en megyünk, de ebből csak 2-őt ismerek. Aztán most az előbb elhívott egy másik haverom is, hogy menjek vele, ő csak egyedül menne, viszont ott nincs az, hogy ismeretlenek is mennek. Viszont voltam olyan hülye, hogy azt mondtam ennek a haveromnak, aki utólag hívott el, hogy azért nem akarok menni, mert félek a tömegtől meg ilyeneket, szóval most nem szabad megtudnia, hogy kimegyek. Most mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

2012. aug. 20. 13:39
 1/1 anonim válasza:

Hát a másik haveroddal kellett volna de az ugrott (kivéve ha megint kitalálsz vmi hülye kifogást pl.: Le kell győznom a félelmem meg amúgy is érdekel a tüzijáték meg ilyenek) Úgyhogy vagy a zárójeles verzió vagy elmész a haverjaiddal meg az ismeretlenekkel és vigyázol hogy ne lásson meg. Ilyesmik. Sok szerencsét

(amúgy az igazat is megmondhatod a haverodnak [aki utólag hívott] hogy csak kifogás volt és ha jó haverod biztos megérti.)

2012. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!