Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Mibe vágjak bele?

Mit ajánlotok? Mibe vágjak bele?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán hangzik amit írok meg hülyeségnek gondoljátok de ez fontos nekem.


16 éves vagyok lány és az a "bajom" hogy úgy érzem nem tartozok sehova. Ezt úgy értem hogy naggyából mindenkiről a környezetembe eltudom mondani hogy ő mondjuk táncos, zenész stb. szoval tudok mondani rá jellemző dolgot amiben jó is. Régen sportoltam de abbahagytam és abban nem is szeretnék meg nem is szerettem volna profi lenni mert inkább csak hobbi volt. Most zongorázok 1 éve ( régen is jártam kicsit) de azt is inkább csak magamnak szeretném mert nem érzem magam tehetségesnek benne. Szeretnék valamit elkezdeni, sport vagy akármilyen tevékenység amiben jó lehetek és azt mondhatják hogy igen ő ezmegaz és azt mondhassam hogy jó vagyok belőle. Nem tudom sportba érdemes lenne e belekezdeni mert ha belekezdenék akkor olimpiára akarnék menni de azt tudom hogy ennyi idősen már szinte lehetetlen úgy kijutni hogy most kezdem el.


Ti mit ajánlotok mivel próbálkozzak amivel sikeres lehetek ( ha nem is úgy hogy majd abból éljek meg, de azért ismert legyek a szakmában)?


2012. aug. 16. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!